در خرید لوازم یدکی بی ام و، شما با قطعات طرح اصلی، برندهای متفرقه و … مواجه می‌شوید که هیچ کدام در حد کیفیت بالای قطعات اصلی نمی‌باشند.

قطعات اصلی بی ام و در واقع همان قطعاتی هستند که در زمان تولید خودرو، روی خودرو قرار داده شده‌اند و به صورت کامل با تمامی بخش‌های خودرو سازگار و هماهنگ می‌باشد. در ادمه به بررسی ویژگی‌های این قطعات می‌پردازیم.

مزایای قطعات اصلی بی ام و

مزایای استفاده قطعات اصلی در بی ام و

قطعات اصلی bmw، دارای ویژگی‌ها و مزایای بی‌نظیری است که آکا فقط استفاده از این قطعات را برای بی ام و سواران پیشهاد می‌دهد. این ویژگی‌ها عبارتند از:

  1. کیفیت بالا: قطعات اصلی bmw دارای کیفیت و مطابق مشخصات دقیق خودروهای خود کمپانی ساخته شده‌است.
  2. دارای طول عمر بیشتر: این قطعات با مواد باکیفیت و تکنولوژی پیشرفته ساخته می‌شوند که دارای طول عمر و دوام بیشتری هستند و شما دچار هزینه‌های مرتبط با تعمیرات مکرر و تعویض قطعات نمی‌شوید.
  3. سازگاری کامل با پارامترهای فنی خودرو: لوازم اصلی BMW، با پارت نامبر مشخص برای هر یک از مدل‌های خودرو ساخته شده و دارای سازگاری و هماهنگی دقیق با دیگر بخش‌های بی ام و می‌باشد.
  4. تجربه رانندگی بهتر: استفاده از قطعات اصلی، باعث حفظ عملکرد و افزایش تجربه رانندگی بی‌نظیر bmw می‌شود.
  5. حفظ پارامترهای ایمنی خودرو: قطعات اصلی از مواد با کیفیتی ساخته شده‌اند که بخش ایمنی خودرو با این قطعات تضمین می‌شود. به طور مثال لنت ترمز bmw، در هر شرایطی بهترین عملکرد ترمزگیری را برای شما به همراه دارد.

عواقب استفاده از قطعات فیک BMW

تصادف bmw

استفاده از برندهای متفرقه و یا قطعات طرح اصلی عواقبی را برای شما به همراه دارد. که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. ایجاد خطرات جانبی: تحلیلگران آماری جهان، به این موضوع اشاره کردند که از هر 10 تصادف، 2 تصادف ناشی از استفاده از قطعات یدکی غیر اصلی در خودرو می‌باشد و ربطی به رفتار راننده نداشته است. همچنین لوازم غیر اصل در بی ام و، دارای عمر کوتاه هستند که به سرعت مستهلک و منجر به خرابی خودرو می‌شود.
  2. ضرر مالی: قطعات فیک با توجه به اینکه سازگاری دقیق و کاملی با دیگر لوازم خودرو ندارند، به مرور مشکلات فنی ایجاد می‌کند و این موضوع باعث خرابی بخش‌ها مختلف خودرو می‌شود. این موضوع شما در تله هزینه‌های سنگین برای تعمیر می‌اندازد.

جمع بندی نهایی

در این مطلب ویژگی‌های قطعات اصلی BMW را با هم مشاهده کردیم و متوجه شدیم که در صورت استفاده از قطعات فیک چه عواقبی را برای ما به همراه دارد. گروه آکا با تجربه‌ای که طی این سال‌ها کسب کرده‌است، استفاده از هرگونه قطعه طرح اصلی یا برندها مختلف را مضر برای خودرو می‌داند و به هیچ وجه پیشنهاد نمی‌کند.

 

در “آکا“، هدف ما تأمین نیازهای شما با ارائه بهترین قطعات و خودروهای بی ام و با کیفیت بالاست تا شما بتوانید از تجربه‌ی رانندگی لذت ببرید و از عمر طولانی و عملکرد عالی خودروی خود بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *