در دنیای خودروهای لوکس، BMW همیشه به خاطر ساختار استثنایی خود، فناوری‌های پیشرو و تعهد به ارائه تجربه‌ای بی‌نظیر به رانندگان، برجسته شده است. در حالی که علاقه‌مندان به BMW معمولاً از موتورهای قدرتمند، طراحی‌های زیبا و ویژگی‌های پیشرفته آن تعریف می‌کنند، یک لوازم جانبی کوچک وجود دارد که اغلب نادیده گرفته می‌شود، که می‌تواند به طرز قابل ملاحظه‌ای جو داخلی رانندگی BMW شما را ارتقا دهد: عطر BMW

انواع خوشبو کننده‌های بی ام و

کمپانی BMW همواره در تلاش است تا تجربه‌ای لذت بخش برای علاقه‌مندان خود ایجاد کند. یکی از کارهایی که به شدت روی کیفیت رانندگی تاثیر دارد، استفاده از خوشبو کننده داخل خودرو است.

تا به امروز بی ام و مدل‌ها مختلفی از خوشبو کننده تولید کرده که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

 1. BMW Natural Air
 2. BMW Ambient Air

خوشبو کننده‌های Natural Air بی ام و

خوشبو کننده Natural Air

مدل Natural Air دارای 6 پک متفاوت با رایحه‌های مختلف می‌باشد و روی تمامی سری های BMW قابل استفاده هستند. در لیست زیر تمامی رایحه ها را می‌توانید مشاهده کنید.

 1. balancing amber
 2. Vitalizing Woods
 3. Harmonizing Flowers
 4. Sparkling Raindrops
 5. Energizing Tonic
 6. Green Tea

هر کدام از پک‌ها دارای سه خشاب می‌باشند که هر کدام را بعد از اتمام می‌توانید به راحتی تعویض کنید.

نحوه استفاده از رایحه‌های Natural Air

نحوه استفاده از خوشبو کننده کیت Natural Air

برای استفاده از این مدل خوشبو کننده بی ام و، شما نیاز به کیت Natural Air دارید. بعد از تهیه، آن را به راحتی می‌توانید روی دریچه هوا نصب کنید و خشاب رایحه مورد نظر را درون آن قرار دهید.

خوشبو کننده‌های Ambient Air بی ام و

خوشبو کننده Ambient Air بی ام وخوشوبو کننده‌های Ambient Air کاملا نسبت به مدل قبلی متفاوت هستند. مورد اول اینکه این محصول روی تمامی خودروهای بی ام و قابل استفاده نیست و فقط روی برخی مدل‌ها قابلیت نصب این عطر وجود دارد. در ادامه لیستی برای شما قرار داده شده‌است که خودروهای بی ام و که قابلیت سازگاری با این خوشبو کننده را دارند را می‌توانید مشاهده کنید.

codeseries
G30 - G31 - F905 series
G326 series
G11 - G127 series
F91 - F928 series
G01 - F97X3
G02 - F98X4

رایحه‌های مختلف Ambient Air

هر کدام از مدل ها شامل یک عطر سبک (کد 1) و یک عطر سنگین‌تر (کد 2) می‌باشد.

 1. Green Suite No.1
 2. Green Suite No.2
 3. Golden Suite No.1
 4. Golden Suite No.2
 5. Blue Suite No.1
 6. Blue Suite No.2
 7. Gray Suite No.1
 8. Gray Suite No.2
 9. Authentic Suite No.1
 10. Authentic Suite No.2

نحوه استفاده از رایحه‌های Ambient Air

در زیر داشبورد مدل‌هایی که از Ambient Air پشتیبانی می‌کنند، محفظه‌ای وجود دارد که خوشبو کننده را داخل قرار می‌گیرد. و همچنین بعد از نصب، این امکان برای شما وجود دارد که از طریق سیستم iDrive بو و شدت آن را کنترل کنید.

 

دو مدل عطر بی ام و را در این مطلب با هم دیدیم و اینکه اگر خودروی شما از Ambient Air پشتیبانی می‌کند حتما توصیه می‌شود که از این مدل استفاده کنید، اگر هم نه مدل Natural Air بسیار گزینه‌ی خوب و محصول پرطرفداری می‌باشد.

در نهایت اینکه در دنیای خودروهای لوکس، اغلب چیزهای کوچک تفاوت‌های بزرگی ایجاد می‌کنند. خوشبو کننده های بی ام و نمونه‌ای از این است که چگونه یک لوازم جانبی به نظر ناچیز، می‌تواند به تجربه‌ی کلی رانندگی کمک کند و علاوه بر راننده تجربه لذت‌بخشی را برای دیگر سرنشینان رقم بزند.

پس اگر برای خود و خودرویی که دارید اهمیت قائلید، حتما از خوشبو کننده بی ام و استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *